#1 2010-06-08 20:19:12

 Cjemna

She rules!

Call me!
Skąd: School World @_@
Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 160
Punktów :   
Pseudonim: Babcia ^^

Czy jesteś artystą?

Przygotowałam dla was taki indywidualny test. Odpowie on na pytanie: Czy jesteś artystą?
Otóż niektórzy nimi nie są i nie potrafią się z tym pogodzić. Ja jestem artystką! :zadza:
Teraz wasza kolej. :szaleńcza radość:
1. Jak reagujesz na sztukę?
a) Bardzo wrażliwie! Nie raz boli mnie głowa od jej nadmiaru!
Mogą być też inne objawy "Zmęczenia Sztuką", jak zwykłe wyczerpanie.
b) Lubię mieć z nią kontakt, doceniam ją, uwielbiam! Jest wspaniała, fascynuje mnie jej podziwianie i to wszystko.
c) Nijak. Jakoś specjalnie się nią nie przejmuje, ale sobie jest i mi nie przeszkadza. Jest spoko, chociaż nie raz zbyt trudna dla mojego umysłu. Nie rozumiem choćby abstrakcji (to tylko przykład).
d) Nawet na nią nie patrzę, jest głupia. Jakieś malunki dla tych, co chcą karykatury robić w życiu. Dwie krechy i już "Dzieło". Nie, sorka, to nie moja broszka.

2. Co jest dla ciebie sztuką?
a) Jak się przyjrzeć, to chyba wszystko! Wszystko jest sztuką, lub chociaż znajduje zastosowanie w sztuce.
Sztuka to nadzwyczajne, jak i zwyczajne obrazy. Za równo "brzydkie", jak i te "ładne".
b) Obrazy, rzeźby, architektura. Ładne rzeczy, które wymagały mnóstwo pracy. Ciężko rozwinąć umiejętności tak, aby nazywać się "artystą", ale jest to możliwą.
c) To, co nią jest. Czy mnie to obchodzi? No nie bardzo! Ale spoko, może sobie być. Jest czasem ładna.
d) Te wszystkie obrazki dla jaskiniowców i szczegółowe malunki ludzkie. Dupa, nie łatwiej zrobić zdjęcie? Chwycić aparat- żadna sztuka.

3. Czy uważasz, że masz talent?
a) Myśleć, że ma się talent, to nic złego. A więc uważam, że dobrze mi to wychodzi. Często jednak krytykuję swoją pracę. Jednak wychodzi na to, że wszystkim podoba się jeszcze bardziej!
b) Tak! Jestem wielką artystką, z wielkimi ambicjami! Wszystko robię "perfect". Dopinam moje obrazy na ostatni guzik, nie pomijam szczegółów, szybko się rozwijam! Piszę też rewelacyjnie i poprawnie.
c) Nie wiem! Brak mi zdecydowania. Nie znam się za bardzo na malowaniu i tak dalej, a więc tak sobie.
d) Nie, nie, nie... Mam sztukę gdzieś. Maluję potwornie. Czasem to robię, ale za tym nie przepadam. Malowanie i rysowanie... to sztuka dla mięczaków. Ja tam czasem piknę zdjęcie i wypracowanko na polaka napiszę- nijaka sztuka. v.v

4. Jak idzie ci pisanie?
a) Piszę pomysłowo, mimo iż czasem popełniam błędy ortograficzne, składniowe i tak dalej. Lubię fantazjować i rozmyślać. Pisanie pomaga mi rozwijać wyobraźnię. Lubię to, sprawia mi to przyjemność.
b) Nigdy nie robię błędów! Ortografia, interpunkcja i inne- cool! Wychodzi mi idealnie! Tylko czasem lekki brak pomysłu... Ale co to dla artysty! Liczy się poprawność.
c) Czy ja wiem? O tyle, o ile. Czasem 6, czasem 1. Nie piszę, bo lubię. Robię to na zadanie domowe. Ogólnie się tym nie zajmuję.
d) Piszę źle, a może i dobrze. Tylko zastanawiam się co to ma do sztuki! Przecież to tylko malowanki! Pisać każdy może.

5. Dużo ćwiczysz? Malujesz, piszesz, grasz na jakimś instrumencie?
a) Ćwiczę, ale głównie nad rozwijaniem wyobraźni. Czasem mam kłopoty z perfekcją, czyli równiutkimi kreseczkami. Nie zawsze są one jednak potrzebne, wolę prostą sztukę. No więc ogólnie trenuję, bo lubię to. Nic na siłę. Bez chęci ani rusz! :)
b) Spoko, ćwiczę ciągle. Mozolna praca, dociąganie do równości najprostszej krechy... To się w końcu liczy najbardziej! Potem pomysł itp. Najważniejsza jest poprawność i estetyka. Picasso malował schematycznie, ale też równo! Gram melodię jak słowik!
c) A nie bardzo. Na plastyce coś maznę. Mnie to wisi, innym się czasem spodoba. Tak to jest.
d) Nie ćwiczę, wcale tego nie lubię. To beznadziejne.

Najwięcej odpowiedzi A
Jesteś prawdziwym artystą, odwagi! To nic, że czasem coś ci nie pójdzie, każdy "wielki" od czegoś zaczynał. Widać, że to lubisz i nie robisz tego na siłę. Tak trzymać, tylko się rozwijaj.

Najwięcej odpowiedzi B
Bez przesady, nierówności to pikuś! Ty się lepiej zajmij wyobraźnią, bo technikę spokojnie opanujesz. Nie możesz być wiecznym perfekcjonistą, sztuka wymaga wyobraźnia i nowości! Takich celowych niedociągnięć! Chcąc osiągnąć sukces w malarstwie i innych, wyróżniaj się.

Najwięcej odpowiedzi C
Artystą może i byś był, jakbyś chciał lub miał ochotę. Czas, żebyś coś wiedział! Słuchaj pochwał innych i pracuj nad tym, czego nie potrafisz. Jeśli to lubisz, daj z siebie wszystko. Chociaż rozwijaj wyobraźnię, reszta to formalność. Jeśli tego nie lubisz, lub widzisz, że twojemu sercu i duszy jest to obojętne, znajdź inne zainteresowanie. Nie łam się, znajdziesz swoje powołanie! Masz multum możliwości.

Najwięcej odpowiedzi D
Widzisz sztukę, ale nie zdajesz sobie sprawy z tego, że to ona. Może jesteś artystą, ale boisz się tego okazać? Sztuka jest wszędzie, rozejrzyj się! Zacznij się jej przyglądać głębiej, a może cię zainteresuje! Odpowiedź tkwi w tobie, ja ci nie pomogę w dalszej drodze. Mogę jedynie trzymać kciuki.
Jeśli nie czujesz się artystą, nienawidzisz sztuki, pozostań sobą. Nie chcemy stiksików, które na siłę będziesz próbował umieścić w muzeum. c.c

Jeśli nie ma "twojej odpowiedzi", kieruj się do najbliższej. Patrząc wcześniej na odpowiedzi, sam psujesz sobie wynik.


I'm just a little girl who has no more secrets.
Crazy for their measure and persevering in
their feelings. Princess own world, full of joy
and art.

Offline

 

#2 2010-06-08 21:25:10

 Euphoria

Dziecko neo

4253868
Call me!
Skąd: Wariatkowo
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 39
Punktów :   
Pseudonim: Euph, Al, Alex, Ola itp.

Re: Czy jesteś artystą?

Wyszło A :3
Czy dobrze, czy źle, nie wiem. Mam trochę inne zdanie. Każdy jest swego rodzaju artystą, a artysta nie musi chodzić na wszystkie wystawy w mieście. Ktoś muzeów może wprost nienawidzić, a być bardzo rozwiniętym technicznie, jak i artystycznie. Uważam również że nie powinno się tego testu brać na serio, tym bardziej że został on opracowany przez zwykłą nastolatkę. Jednak być może był on dla niektórych świetną zabawą. Być może źle cię zrozumiałam, ale uważam że nie powinnaś się uważać za specjalistę od tego kto jest artystą a kto nie. Nikt nie powinien.


Boulevard of broken dreams
I walk this empty street
On the Boulevard of broken dreams
Where the city sleeps
And I'm the only one and I walk alone

Idę pustą ulicą,
Bulwarem utraconych marzeń
Wszyscy wokół śpią
Jestem tylko ja idąca sama

Offline

 

#3 2010-06-10 20:58:05

 ∂єνιℓ

Szara Myszka

Call me!
Zarejestrowany: 2010-05-30
Posty: 26
Punktów :   

Re: Czy jesteś artystą?

Najwięcej odpowiedzi A
Jesteś prawdziwym artystą, odwagi! To nic, że czasem coś ci nie pójdzie, każdy "wielki" od czegoś zaczynał. Widać, że to lubisz i nie robisz tego na siłę. Tak trzymać, tylko się rozwijaj.

Offline

 

#4 2010-06-11 14:55:57

 Cjemna

She rules!

Call me!
Skąd: School World @_@
Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 160
Punktów :   
Pseudonim: Babcia ^^

Re: Czy jesteś artystą?

Nudziło mi się, a więc zrobiłam taki teścik


I'm just a little girl who has no more secrets.
Crazy for their measure and persevering in
their feelings. Princess own world, full of joy
and art.

Offline

 

#5 2010-06-11 15:14:57

 Cjemna

She rules!

Call me!
Skąd: School World @_@
Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 160
Punktów :   
Pseudonim: Babcia ^^

Re: Czy jesteś artystą?

http://testwiedzy.pl/go/32523.html
O, patrz! To na podobnej zasadzie działa, mimo iż jest inaczej zbudowany. To wszystko zależy od autora. Na tym polegają testy, przy których ogólna wiedza jest niepotrzebna. :3
Nie brać tego do siebie, sorry, jeśli kogoś uraziłam. Testy są dla zabicia czasu. :3

Co do tej techniki, chodzi o to, że osoba, która już rozwinęła umiejętności techniczne, powinna
też trochę zainteresować się wyobraźnią. Nie twierdzę, że nie jest artystą. Nawet "nie artysta" powinien czasem pomarzyć. :dd.


I'm just a little girl who has no more secrets.
Crazy for their measure and persevering in
their feelings. Princess own world, full of joy
and art.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokegame.pun.pl www.mgmt.pun.pl www.megaman-axess.pun.pl www.grad.pun.pl www.wzlsrp.pun.pl