#1 2010-06-23 22:46:04

 Różowy słoń. >3

Mi się nie podskakuje. -.-

11899250
Call me!
Skąd: Zboczeniwo
Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 137
Punktów :   

Muzyka

Jakiej muzyki słuchacie? Za jakim wykonawca wręcz przepadacie? Jakie są wasze ulubione piosenki? Nowe hity? O wow, jakie? ;D
temat oczywiście do gadania o muzyce. :3

Ja kocham hardcore punk, ale słucham też rock, punk, screamo, screamo rap i czasami metalu. :3 Kocham zespół Rise Against. Lubie też Linkink Park, Nirvanę, Simple Plane, My Chemical Romance, Green Day i Brokencyde. Ostatnio spodobały mi się piosenki KoRn, Metallicę dopiero poznaję i na razie jest dla mnie obojętna.

Co myślicie o nowej piosence Lady Gagi - Alejandro? Mi nie za bardzo przypadła do gustu. Zdaje mi się, że jak ona śpiewa ,,Alejandro" to słyszę ,, Ale jądro". XD Tak, tak, mój zboczony umysł przemawia nawet gdy słucham piosenek. XD



kso.
Kuuuzuretaaaa! ~
Kore wa ongaku desu. ~




[/center]

Offline

 

#2 2010-06-24 09:50:32

 Cjemna

She rules!

Call me!
Skąd: School World @_@
Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 160
Punktów :   
Pseudonim: Babcia ^^

Re: Muzyka

Nie bardzo mi przypadło do gustu to Rise Against, chociaż wrzaski są spoko :DD A jak śpiewa normalnie, to mnie sięnie podoba XD Toż nie słuchasz Paramore? Nirvanę lubię, ale szybkie piosenki, Stay Away na przykład. My Chemical Romance też nie lubię. Jak wrzeszczy- do zniesienia, nie jak śpiewam. Metala lubię, nie wiem za co XDD Metallica rulez! Mimo iż ledwo zaczęłam jej słuchać, już ją kocham :DD Gorillaz wymiataa... kocham! To kawał dobrej muzy, mówią mi to na ogół dorośli ludzie. U nas w szkole POP jest główną muzyką. A ja go nie lubię! Pewne piosenki Jacksona-okej. Lubię piosenki czilałtowe (nie wiem jak to się pisze, będę pisać "chiloutowe"), ale nie te zPOPowane. Lubię Vampire Weekend, nawet kosiam, chociaż nie znalazłam za wielu piosenek <3 Uwielbiam Hot Chip, chociaż wcale nie znam mocno. Damian Marley ładnie śpiewa! Lubię regge i mądry hip-hop. Polubiłam Pablopavo.
Ogólnie lubię dobrą muzę z dobrym (za zwyczaj regge, chilout, rockowym bądź lekko metalowym, hardrockowym) brzmieniem. Wolne chiloutowe piosenki też są kul :DD Jak dla mnie super- tylko muzyka musi mieć przesłanie, żebym ją lubiła.


I'm just a little girl who has no more secrets.
Crazy for their measure and persevering in
their feelings. Princess own world, full of joy
and art.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.great-land.pun.pl www.ta-ra-rum-pum.pun.pl www.powinnoscasg.pun.pl www.jnw.pun.pl www.pedagogikasp10.pun.pl