#1 2010-05-24 18:53:50

 Cjemna

She rules!

Call me!
Skąd: School World @_@
Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 160
Punktów :   
Pseudonim: Babcia ^^

Nufra (Imgeda)

Imię: Nufra Nextelia Ingrid
Wiek: 19 lat
Charakter: łamaczka serc, często rzewnie płacze, śmiała (udaje nieprzystępną), zła, lubi śledzić innych, jest tolerancyjna- lubi wszystkie rasy, ale nie każdą postać. :>
Rasa: Mroczny, zły Elf!
Moce/Umiejętności: Zabijanie (lub mocne rany w psychice) straszliwym warzaskiem, doprowadzanie płaczem do szału, przywoływanie koszmarów, uwodzenie, nie używa powietrza.
Pochodzenie: Dead Wind City
Historia: Moja mama miała na imię Nextelia. Urodziła mnie w świecie elfów. Sama była dobrym elfem, ale zmarła w moje pierwsze urodziny. Ojciec zaczął pić i wyprowadził się ze mną do DWC (patrz: pochodzenie). Porwały nas złe moce. Wszystko robiłam sama, on miał mnie gdzieś. Uciekłam z domu w wieku dziesięciu lat i postanowiłam zostać plagą dla każdego. Zamieszkałam w jamie smoka Tatou Jamagijan. On i jego podwładne dusze nazywały mnie Imgedą Gedaj. To w ich języku oznacza: Rzewna Samotność. Umarłam w wieku piętnastu lat, ale widocznie los nie chciał, żeby to się stało. Byłam mu potrzebna. A więc, jestem trupem. Trupem Nufry Nextalii Lafiryndy... Imgedy Gedaj.
Wygląd:
http://republika.pl/blog_ar_3005459/2939341/sz/elf_morski.jpg

Ostatnio edytowany przez Cjemna (2010-06-06 12:00:35)


I'm just a little girl who has no more secrets.
Crazy for their measure and persevering in
their feelings. Princess own world, full of joy
and art.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oskleo.pun.pl www.routerws50.pun.pl www.forum-rws.pun.pl www.sieczkacity.pun.pl www.najlepszymenager.pun.pl