#1 2010-05-24 17:21:19

 Różowy słoń. >3

Mi się nie podskakuje. -.-

11899250
Call me!
Skąd: Zboczeniwo
Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 137
Punktów :   

Kyinra

Imię : Kyinra* Arisa Keldonna
Wiek:16 lat
Rasa: Elf
Charakter: poważna jak na swój wiek, rozsądna, uczciwa, często panikuje, skromna, boi się o swoich tzn. poddanych, odpowiedzialna, przy przyjaciołach jest wesołą, normalna szesnastolatką, lecz przy innych woli to ukrywać
Moce/umiejętności: ukrywanie gniewu , czyli przybieranie twarzy bez emocji, panowanie nad wiatrem, powietrzem, potrafi torturować wzrokiem, posiada magiczny pły, którym umie tak dmuchnąć by wszystkich uśpić, rozmawianie ze zwierzętami i rożlinami
Pochodzenie: Świat ludzi
Historia: Sierota. Jestem sierotą. W wieku 10 lat dowiedziałam się, że kobieta która mnie wychowuje nie jest moją matką. Dowiedziałam się także, iż moi rodzice panowali nad pewnym klanem, ale umarli w bitwie o ziemię. Kobieta powiedziała mi też, że nie jestem człowiekiem. Jak to możliwe? Nie mogłam się z tym pogodzić, aż do pewnego czasu....
***
Wyprowadziłam się od macochy. Nie. To ona mnie wygoniła. Powiedziała, że skoro znam prawdę mogę się już od niej wynosić. Jej zdaniem byłam na tyle dorosła, bym mogła sobie sama poradzić w trudnym, krwawym życiu.
***
Przez rok szwendałam sie po małych mieścinach szukając więcej wiadomości o moich rodzicach. Wszędzie wyśmiewali moje elfie uszy. Głodowałam długo, aż do pewnego dnia, gdy poznałam leśnego chochlika. Było to tak, szłam przez las do następnego miasta z nadzieją, że spotkam tam takich jak ja. W lesie czułam sie sobą. Nagle zza drzewa wyskoczyła mała,zielona , dziwna istota . Nie miała włosów, a paznokcie były długie i brudne. Nie wiedziałam co to. Było to tak okropne, że zakryłam oczy i zapytałam się kim jest to coś. Okazało się, że był to bardzo przyjazny chochlik. Przeprowadził mnie przez bramy do magicznego świata.
***
Tu było w ogóle inaczej. Wszędzie fruwały fairy  i inne magiczne istoty. Było olśniewająco pięknie. Chochlik z lasu powiedział mi, że jesteśmy w krainie Szkła. Przez jakiś czas tam mieszkałam razem z chochlikiem.
***
Pewnego dnia zapytałam sie chochlika czym jestem. Dowiedziałam się wtedy, iż pochodzę z rasy Królewskich Elfów i że każdy z tej rasy ma jakieś moce. Dużo czasu spędziłam na ich odkrywaniu.
***
W wieku 14 lat pożegnałam się z moim towarzyszem i ruszyłam w poszukiwania swojego ja. Długo wędrowałam, aż doszłam do Doliny Wiecznego Żywota. Tam poznałam wiele innych elfów, które pomogły mi dowiedzieć się o mojej rodzinie i o mnie. Moja dawna macocha nazywła mnie Katty , a tymczasem ja miałam na imię  Kyinra Arisa Keldonna, a moi rodzice mieli wielka władzę. Przeczytałam też w starych archiwach, że  klan, którym zarządzali moi rodzice nazywał się Klan Niebieskie Krwi.  Postanowiłam ponownie wyruszyć w podróż, ale tym razem, by odnaleźć członków klanu.
***

Wygląd:

http://img202.imageshack.us/img202/3316/sb08kl.jpg
http://img.vidberry.com/Anime_Girl_Changing.jpg



*Imię napisane pochyloną czcionką jest imieniem pierwszym.



kso.
Kuuuzuretaaaa! ~
Kore wa ongaku desu. ~




[/center]

Offline

 

#2 2010-05-24 19:04:07

 Cjemna

She rules!

Call me!
Skąd: School World @_@
Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 160
Punktów :   
Pseudonim: Babcia ^^

Re: Kyinra

*podaje łapę* Jestem Nufra :]


I'm just a little girl who has no more secrets.
Crazy for their measure and persevering in
their feelings. Princess own world, full of joy
and art.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oskleo.pun.pl www.akamichipbf.pun.pl www.sieczkacity.pun.pl www.routerws50.pun.pl www.forum-rws.pun.pl